GEOMETRİ DÜNYASI
BU YAZIYI OKUDUĞUNUZA GÖRE HENÜZ SİTEMİZE GİRİŞ YAPMADINIZ.

SİTEMİZİN TAMAMINI GÖRMEK, SORULARINIZA ÜCRETSİZ PROFESYONEL YARDIM ALMAK İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.

ÜYE DEĞİLSENİZ KAYIT BUTONUNU TIKLAYARAK ÜYE OLUNUZ.

AHMET ETLİKCİ
SİTE YÖNETİCİSİ
GEOMETRİ DÜNYASI
BU YAZIYI OKUDUĞUNUZA GÖRE HENÜZ SİTEMİZE GİRİŞ YAPMADINIZ.

SİTEMİZİN TAMAMINI GÖRMEK, SORULARINIZA ÜCRETSİZ PROFESYONEL YARDIM ALMAK İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.

ÜYE DEĞİLSENİZ KAYIT BUTONUNU TIKLAYARAK ÜYE OLUNUZ.

AHMET ETLİKCİ
SİTE YÖNETİCİSİ
GEOMETRİ DÜNYASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GEOMETRİ DÜNYASI

SİTEMİZİN TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE KAYDI YAPINIZ...(A.ETLİKCİ)

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN.......................

+3
aska_asik_kiz
CiNDioGLu
yingyang
7 posters
YazarMesaj
yingyang
USTA
USTA
yingyang

Erkek
NERDEN/SINIF : NUSAYBİN 11FSLB
MESLEĞİ : talebe

SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN....................... Empty
MesajKonu: SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN.......................   SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN....................... Icon_minitimePaz 6 Tem. - 15:22:29

sağır,dilsiz ve kör bir kişinin babası vefat etmiştir fakat bi türlü bu kişiye babasının vafat ettiğini söyleyememişler siz olsaydınız bu garibana nasıl bir şekilde babasının vefat ettiğini söylerdiniz....
http://foto.eksenim.mynet.com/rojo_asesino/foto/390587/
CiNDioGLu
USTA
USTA
CiNDioGLu

Erkek
NERDEN/SINIF : 12 TMa
MESLEĞİ : ÖĞRENCİ

MesajKonu: Geri: SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN.......................   SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN....................... Icon_minitimePaz 6 Tem. - 17:56:40

BiR iNSaN HéM KöR HéM SaĞıR HéMDé DiLSiZ iSé BiTKiSéL HaYaT YaŞıYoDuR.Bu DuRuMDaKi Bi iNsaN BaBaSıNı MéRaK éTMéZ FaRZéTKi MéRaK éTTi DiYéLiM BiZé MéRaKıNı YaNSıTTıĞı ŞéKiLDé oNa CéVaP VéRiRiZ...SmileSmileSmile

uA CiNo
aska_asik_kiz
USTA
USTA
aska_asik_kiz

Kadın
NERDEN/SINIF : NUSAYBİN 12 TMB
MESLEĞİ : öğrenci

MesajKonu: Geri: SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN.......................   SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN....................... Icon_minitimePtsi 7 Tem. - 8:59:00

E söylemeye gerek yok madem kör sağır dilsiz heralde bir babasının olduğunuda bilmiordur desem saçmalamış olurmuyum:)
yingyang
USTA
USTA
yingyang

Erkek

MesajKonu: Geri: SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN.......................   SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN....................... Icon_minitimePtsi 7 Tem. - 10:14:30

hayır olmazsın herhalde cevabın yanlış........
lomax_47
UZMAN
UZMAN
lomax_47

Erkek
NERDEN/SINIF : NUSAYBİN 11 TMSL

MesajKonu: Geri: SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN.......................   SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN....................... Icon_minitimeÇarş. 9 Tem. - 10:27:21

Babasının vücudunda onu tanıyaabileceği bi ben veya bıyık veya ne bilim saç tipi gibi şeyler vardır. ölü babayı çocuğun yanına getiririz. çocuk önce adama dokunarak (bıyıklarına mı dokunuyo artık neyse) onun babası olduğunu anlar sonra babasının teninin soğuk olmasıyla veya kulağını babasının kalbinin üstüne getirip atmadığını anlamasıyla veyaaa babasını bikaç gün onun yanında bırakıp kokudan anlamasıyla çocuk babasının öldüğünü anlar. bi tabak da helva verdikmi çocuğa işte ozaman anlamasın da görim Smile Smile Smile
yingyang
USTA
USTA
yingyang

Erkek

MesajKonu: Geri: SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN.......................   SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN....................... Icon_minitimeÇarş. 9 Tem. - 13:58:47

adam sağır babasın kalp atışlarını nerden duysun. diyelim ki adam buralı biz ölülerin helvasını yapmıyoruz adama versen helvayı bişi anlaması mümkün değil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil
lomax_47
UZMAN
UZMAN
lomax_47

Erkek

MesajKonu: Geri: SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN.......................   SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN....................... Icon_minitimeÇarş. 9 Tem. - 15:43:52

Ellerini babasının kalbinin üzerine koyduk mu anlar...Başka bir yolu yokkk..MehDi Bu AraDa BeN MahSum.. Very Happy Very Happy Very Happy
realist_for_real
UZMAN
UZMAN

Erkek

MesajKonu: Geri: SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN.......................   SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN....................... Icon_minitimePerş. 10 Tem. - 9:34:57

YAWWW ADAMIDA ÖLDÜRÜN ÖBÜR DÜNYAYA GİDİNCE ANLAR BABASININ ÖLDÜĞÜNÜSmile
sibel
KALFA
KALFA
sibel

Kadın
NERDEN/SINIF : NUSAYBİN

MesajKonu: Geri: SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN.......................   SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN....................... Icon_minitimePerş. 10 Tem. - 19:04:43

slm mihdi,walla bu soruyu bana ılkokul 4 den beri sormuşlardı ama hala cevabını bılmıyom söylede bileyim ...
yingyang
USTA
USTA
yingyang

Erkek

MesajKonu: Geri: SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN.......................   SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN....................... Icon_minitimeC.tesi 12 Tem. - 13:55:01

hayır ya şimdiye kadar hep mantık soruları netten alınıp burda soruluyordu bende bu ve bi tane daha sorayımda zeka neymiş görsünler dedim cvp ını söylemiyecem zihninize sağlık cvplarınız çok mantıklı Very Happy:D:D:D
realist_for_real
UZMAN
UZMAN

Erkek

MesajKonu: Geri: SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN.......................   SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN....................... Icon_minitimePaz 13 Tem. - 7:27:31

sus sen ne anlarsın mantıktan...
hidayet
USTA
USTA
hidayet

Erkek

MesajKonu: Geri: SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN.......................   SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN....................... Icon_minitimePaz 20 Tem. - 19:56:33

sibel demiş ki:
slm mihdi,walla bu soruyu bana ılkokul 4 den beri sormuşlardı ama hala cevabını bılmıyom söylede bileyim ...
valla bende çıkaramadım ve sibele de katılıyom daha küçükken soruyorlardı bunu ben değiştim ama soru değişmedi

SÖYLE SÖYLEYEBİLİRSEN.......................
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-