GEOMETRİ DÜNYASI
BU YAZIYI OKUDUĞUNUZA GÖRE HENÜZ SİTEMİZE GİRİŞ YAPMADINIZ.

SİTEMİZİN TAMAMINI GÖRMEK, SORULARINIZA ÜCRETSİZ PROFESYONEL YARDIM ALMAK İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.

ÜYE DEĞİLSENİZ KAYIT BUTONUNU TIKLAYARAK ÜYE OLUNUZ.

AHMET ETLİKCİ
SİTE YÖNETİCİSİ
GEOMETRİ DÜNYASI
BU YAZIYI OKUDUĞUNUZA GÖRE HENÜZ SİTEMİZE GİRİŞ YAPMADINIZ.

SİTEMİZİN TAMAMINI GÖRMEK, SORULARINIZA ÜCRETSİZ PROFESYONEL YARDIM ALMAK İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.

ÜYE DEĞİLSENİZ KAYIT BUTONUNU TIKLAYARAK ÜYE OLUNUZ.

AHMET ETLİKCİ
SİTE YÖNETİCİSİ
GEOMETRİ DÜNYASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GEOMETRİ DÜNYASI

SİTEMİZİN TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE KAYDI YAPINIZ...(A.ETLİKCİ)

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE!!!!!!!!!!

5 posters
YazarMesaj
yigitsevimli
UZMAN
UZMAN
yigitsevimli

Erkek
NERDEN/SINIF : NUSAYBİN 11FSLA
MESLEĞİ : ÖĞRENCİ

ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE!!!!!!!!!!   ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE!!!!!!!!!! Icon_minitimePtsi 23 Haz. - 14:03:50

Merhaba Arkadaşlar;
Öncellikle hepinizibir konuda uyarmakisterim.Ahmet Hoca bu siteyi bizim sorularımızı çözdürmemiz için açtı.Ama dikakt ediyorum da ne kimse soru yolluyor ne kimse soruları çözüyor(bir iki kişi öğrenci hariç).Gel gelelim eğlence bölümüne ve benzeri konulara...Bunlara baktığımızda ise hepiniz bir sürü mesaj atıyorsunuz ve aktif olarak ziyaret ediyorsunuz.Tabiki eğlenmek hakkınız ama bu sitenin açılmasının asıl bir amacı var:öğrencilerin sorularını çözdürmek ve bilgilendirmek.Arkadaşlar bundan böyle elimden geldiği kadarıyla deneme sınavlarından biriktirdiğim soruları sizlerle paylaşacam.yeter ki siz de biraz ilgi gösterin ve sizde sorularla uğraşın.sizler de yapmadığınız soruları gönderin beraber yapalım.arkadaşlar siteyi amacına uygun biçimde kullanırsak eminolun ki hepimiz çok büyük faydasını göreceğiz.Belki bazı arkadaşlarımız soru göndermesini bilmiyorlar lütfen bu konuda birbirimize yardımcı olalım.İnancınızolsun ki bende yenibugün öğrendimsoru göndermesini.Arkadaşlar lütfn siteyi biraz canlandıralım bol bol soru gönderelim ve birbirimizin sorularını yapalım.Burda 5 moderatörümüz var ve hepsi de birbiRinden yetenekli kişiler.Eminim ki siz biraz ilgi gösterseniz bu arkadaşlarımızın size byük faydası olacaktır.Umarım hepiniz bu önerimi dikkate alır ve ders bölümüne aktif olarak katılırsınız.En azından eğlence bölümüne gösterdiğiniz ilgiyi ders bölümüne de gösterirsiniz.Bu mesajı buraya attığım için özür dilerim.Ama başka yere atsaydım sizin okuyacağınızdan şüphe duyardım.SAYGILARIMLA..........
etlikci
UZMAN
UZMAN
etlikci

Erkek
NERDEN/SINIF : YOLCU
MESLEĞİ : MATEMATİKÇİ

MesajKonu: HAKLININ HAKKI   ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE!!!!!!!!!! Icon_minitimePtsi 23 Haz. - 14:14:07

AGİT ÖNCELİKLE HOŞGELDİN...
SÖYLEDİKLERİNE AYNEN KATILIYORUM...
GAYRETLERİNİZ BENİ MEMNUN EDİYOR İYİKİ VARSINIZ...
http://www.ahmetlikci.tr.cx
serefo
USTA
USTA
serefo

Erkek
NERDEN/SINIF : NUSAYBİN/ADANA-ÇUKUROVA
MESLEĞİ : BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE!!!!!!!!!!   ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE!!!!!!!!!! Icon_minitimePtsi 23 Haz. - 14:24:27

çok güzel agit bu sitenin amacını çok iyi anlatmışsın diyeceğim o ki herkes sorulara kendisi için ilgi göstersin bunun faydasını alacaklardır
student
UZMAN
UZMAN
student

Erkek
NERDEN/SINIF : Ankara
MESLEĞİ : Computer Engineer

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE!!!!!!!!!!   ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE!!!!!!!!!! Icon_minitimePtsi 23 Haz. - 15:24:34

Agit seni tebrik, takdir, teşekkür ediyorum.
Anlatmak isteyip de anlatamadığımızı en güzel şekilde ifade etmişsin.
inşallah bu uyarın dikkate alınır...
http://www.beyazmasa.tr.cx
yigitsevimli
UZMAN
UZMAN
yigitsevimli

Erkek
NERDEN/SINIF : NUSAYBİN 11FSLA
MESLEĞİ : ÖĞRENCİ

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE!!!!!!!!!!   ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE!!!!!!!!!! Icon_minitimeSalı 24 Haz. - 16:23:23

ARKADAŞLAR GALİBA BEN OKADAR KLAFI BOŞASÖYLEDİM.İKİGÜNDÜROKADAR SORU ATTIM UĞRAŞANIZ YOK YAZIK VALLA.LÜTFEN BİRAZ İLGİ.SORULARLA UĞRAŞSANIZ BANA BİR FAYDASI OLMAYACAK SİZE OLACAK KARA SİZİN...
yingyang
USTA
USTA
yingyang

Erkek
NERDEN/SINIF : NUSAYBİN 11FSLB
MESLEĞİ : talebe

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE!!!!!!!!!!   ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE!!!!!!!!!! Icon_minitimePerş. 26 Haz. - 15:50:30

Agit, eğlence odasına duygusal konular eklemekten vaz geç göz pnarlarımız kurudu be kardeş...
EĞLENMEK BİZİMDE HAKKIMIZ... diyebilirsiniz ama demeyin. Agit biraz haklısın
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
http://foto.eksenim.mynet.com/rojo_asesino/foto/390587/
student
UZMAN
UZMAN
student

Erkek
NERDEN/SINIF : Ankara
MESLEĞİ : Computer Engineer

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE!!!!!!!!!!   ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE!!!!!!!!!! Icon_minitimePerş. 26 Haz. - 16:26:51

yapma ying-ihtiyar
Agit biraz değil çooooooooooook haklı.
eğitime bekleriz
http://www.beyazmasa.tr.cx

ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE!!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-