GEOMETRİ DÜNYASI
BU YAZIYI OKUDUĞUNUZA GÖRE HENÜZ SİTEMİZE GİRİŞ YAPMADINIZ.

SİTEMİZİN TAMAMINI GÖRMEK, SORULARINIZA ÜCRETSİZ PROFESYONEL YARDIM ALMAK İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.

ÜYE DEĞİLSENİZ KAYIT BUTONUNU TIKLAYARAK ÜYE OLUNUZ.

AHMET ETLİKCİ
SİTE YÖNETİCİSİ
GEOMETRİ DÜNYASI
BU YAZIYI OKUDUĞUNUZA GÖRE HENÜZ SİTEMİZE GİRİŞ YAPMADINIZ.

SİTEMİZİN TAMAMINI GÖRMEK, SORULARINIZA ÜCRETSİZ PROFESYONEL YARDIM ALMAK İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.

ÜYE DEĞİLSENİZ KAYIT BUTONUNU TIKLAYARAK ÜYE OLUNUZ.

AHMET ETLİKCİ
SİTE YÖNETİCİSİ
GEOMETRİ DÜNYASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GEOMETRİ DÜNYASI

SİTEMİZİN TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE KAYDI YAPINIZ...(A.ETLİKCİ)

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FAZLA GEVEZELİK ETTİN!!!!!!!!!! SUS

YazarMesaj
deselina
ÇIRAK
ÇIRAK

Kadın
NERDEN/SINIF : NUSAYBİN 9 M
MESLEĞİ : ÖĞRENCİ

FAZLA GEVEZELİK ETTİN!!!!!!!!!! SUS Empty
MesajKonu: FAZLA GEVEZELİK ETTİN!!!!!!!!!! SUS   FAZLA GEVEZELİK ETTİN!!!!!!!!!! SUS Icon_minitimeC.tesi 17 Mayıs - 21:19:15

Sonsuz özlem duyuyorum şimdi sana.. Dile getirmek bile zor benim için.. ßebeklerin zırlaması gibi ağlıyorum şimdi ardından. Gözyaşlarım sana değil! Sana verdiğim zamana…

Sus…
Konuşma artık yeter! Tahammülüm kalmadı sesine. Fazla gevezelik ettin sanırım.. Kulaklarım yoruldu, dilin yorulmadı. Yüreğim yoruldu, çehren yorulmadı hayret.. Ne istersen al senin olsun. Ama artık sus.. Yüreğim ne diyor bak sana.. Zırvalayıp durmuşsun ardından.. Kimbilir neler söyledin! -Kapa çeneni!!

Kapa gözlerini…
Görme hiçbir şeyi.. ßen görmüyorum senden gayri..
Az şeyler söyledin fazla kalp kırdın. Az kişilere baktın fazla kör ettin. Ne yaptıysan iki katını karşına verdin. Hiçbir şey çekmedin, hep çektirdin! Acı nedir bilmedin, hep zarar verdin. ßuydu senin hayatın.. Felsefe yapmıştın kendine..

Kes sesini lanet olasıca hayat..
Sus diyorum susmuyorsun! Gevezelik diz boyu..
Ne yapsam tersini yapmak elinde…
ßaşarıyorsun.. Madalya mı bekliyorsun?

ßiraz acı, biraz hüzün, biraz karamsarlık, biraz solgunluk.. İşte benim hayat karışımım. İçmek serbest.. Tadına bakmak bedava.. Ama dikkat! Acı vermemek şartıyla…

Format atma zamanı…
Geçmişime format atıyorum. Anılarımı çöp bekliyor.
Sen’i kalbimden atıyorum. Sözlerini hafizamdan siliyorum. Özlemiyorum… Sevmiyorum..İstemiyo rum.. ßitiyorum her şeyi.. Yepyeni bir sayfa açıyorum kendime.. ßembeyaz..Tertemiz.. Gölgene dahi yer yok!
Ha buarada sormayı unuttum.
-Kimsiniz??

aLıntıdır..

FAZLA GEVEZELİK ETTİN!!!!!!!!!! SUS
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-