GEOMETRİ DÜNYASI
BU YAZIYI OKUDUĞUNUZA GÖRE HENÜZ SİTEMİZE GİRİŞ YAPMADINIZ.

SİTEMİZİN TAMAMINI GÖRMEK, SORULARINIZA ÜCRETSİZ PROFESYONEL YARDIM ALMAK İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.

ÜYE DEĞİLSENİZ KAYIT BUTONUNU TIKLAYARAK ÜYE OLUNUZ.

AHMET ETLİKCİ
SİTE YÖNETİCİSİ
GEOMETRİ DÜNYASI
BU YAZIYI OKUDUĞUNUZA GÖRE HENÜZ SİTEMİZE GİRİŞ YAPMADINIZ.

SİTEMİZİN TAMAMINI GÖRMEK, SORULARINIZA ÜCRETSİZ PROFESYONEL YARDIM ALMAK İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.

ÜYE DEĞİLSENİZ KAYIT BUTONUNU TIKLAYARAK ÜYE OLUNUZ.

AHMET ETLİKCİ
SİTE YÖNETİCİSİ
GEOMETRİ DÜNYASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GEOMETRİ DÜNYASI

SİTEMİZİN TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE KAYDI YAPINIZ...(A.ETLİKCİ)

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sensiz Gece

2 posters
YazarMesaj
diyar
USTA
USTA
diyar

Erkek
NERDEN/SINIF : istanbul üni.
MESLEĞİ : hukuk öğrencisi!

Sensiz Gece Empty
MesajKonu: Sensiz Gece   Sensiz Gece Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. - 12:31:54

Yine o sessiz gecelerden biri. Yokluğunun dibindeki saatlerin tıkırtısıyla soluk almaya alışmaya çalışıyorum. Akrep ve yelkovanın birbirleriyle yarışlarını izliyorum artık. Yapacak işim kalmadı zaten sen gittikten sonra. Hayattan koptum denemez ama hayatla aynı düzende gidiyorum da denemez.

Aynaya bakıyorum bazen. Her baktığımda senin yokluğunun izlerini görüyorum. Her baktığımda biraz daha derinleşmiş, çoğalmış olarak görüyorum hepsini. O yüzden bıraktım artık aynaya bakmayı. Düşman haline geldi benim için. Sürekli sensizliği hatırlatıyor bana. Neden baktığım her şeyde senin yokluğunu görüyorum ben? Her neyse gittin zaten. Geri döneceksin belki ama o zamana kadar yine de sensizlikle konuşacağım ben, sensizliğin dibine vuracağım gelene kadar ve sen geldiğinde göstereceğim sana sensizlikten kalanları.

Yarın sabaha nasıl uyanacağım acaba diyerek yatıyorum her gece. Hatta bazen yatmıyorum bile. Güneş her doğduğunda evimin sensiz her köşesini aydınlatıyor. Günün ilk ışıklarını sensiz karşılıyorum artık. Sen ise başka bir şehrin sabahında uyanıyorsun bensiz. Bensizliğin sızısı oturuyor belki içine, nefessiz kalıyorsun arada biliyorum. Ben burada tek başıma yaşamıyorum bunları, tek başıma görmüyorum o kötü kabusları. Ama bitecek bu. Senin yüzünü tekrar görüp, tekrar kucaklayacağım seni doya doya hem de. O huzur veren kokun nefesimle yeniden ciğerlerime delecek ve ben bu kokuyu hiç gitmesin diye içimden nefessiz kalana kadar içime çekeceğim. Biliyorum sevgilim bu uzaklık, bu sensizlik sonsuza kadar bitecek. Ama sen gelene kadar ben yine saatle yelkovanın yarışını izleyeceğim. Nefessiz kalmaları yaşayacağım. Sen gelene kadar aynalara küskün kalacağım. Günışığı sensiz köşeleri aydınlatmasın diye perdeleri hiç açmayacağım. Uzaklıklara rağmen sadece içimde yaşadığını, sen gelince sensizlikten kalanları göstereceğim sana. Söz veriyorum canım sensizliği hiç kimseyle paylaşmayacağım...
diyar
USTA
USTA
diyar

Erkek

Sensiz Gece Empty
MesajKonu: Geri: Sensiz Gece   Sensiz Gece Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. - 12:33:48

SÖZ VERİYORUM CANIM SENSİZLİĞİ HİÇ KİMSEYLE PAYLAŞMAYACAĞIM Sad
diyar
USTA
USTA
diyar

Erkek

Sensiz Gece Empty
MesajKonu: Geri: Sensiz Gece   Sensiz Gece Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. - 12:34:42

Geri döneceksin belki ama o zamana kadar yine de sensizlikle konuşacağım ben, sensizliğin dibine vuracağım gelene kadar ve sen geldiğinde göstereceğim sana sensizlikten kalanları.
yingyang
USTA
USTA
yingyang

Erkek
NERDEN/SINIF : NUSAYBİN 11FSLB
MESLEĞİ : talebe

Sensiz Gece Empty
MesajKonu: Geri: Sensiz Gece   Sensiz Gece Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. - 12:40:28

DİYAR gerçekten de güzel bir pakylaşım olmuş tşkediyorum...
http://foto.eksenim.mynet.com/rojo_asesino/foto/390587/

Sensiz Gece
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-